Cykl 6-letni Klasa I A

GodzinyPoniedziałekŚroda
14:00 - 14:45Kształcenie słuchu
M.Migas
s. 1
14:50 - 15:35Rytmika
M. Migas
s. 1
17:00 - 17:45Kształcenie słuchu
M. Migas
s. 1

Cykl 6-letni Klasa I B

GodzinyWtorekCzwartek
15:20 - 16:05Kształcenie słuchu
M. Migas
s. 1
16:10 - 16:55Kształcenie słuchu
M. Migas
s. 1
17:00 - 17:45Rytmika
M. Migas
s. 1

Cykl 6-letni Klasa I C

GodzinyPoniedziałekŚroda
16:35 - 17:20Kształcenie słuchu
M. Migas
s. 1
17:25 - 18:10Rytmika
M. Migas
s. 1
17:55 - 18:40Kształcenie słuchu
M. Migas
s. 1

Cykl 6-letni Klasa II A

GodzinyPoniedziałekŚroda
18:20 - 19:05Kształcenie słuchu
M. Migas
s. 1
19:10 - 19:55Rytmika
M. Migas
s. 1
18:50 - 19:35Kształcenie słuchu
M. Migas
s. 1

Cykl 6-letni Klasa II B

GodzinyWtorekCzwartek
16:15 - 17:00Kształcenie słuchu
M.Migas
s. 1
17:05 - 17:50Rytmika
M. Migas
s. 1
17:55 - 18:40Kształcenie słuchu
M. Migas
s. 1

Cykl 6-letni Klasa III A

GodzinyŚrodaPiątek
14:50 - 15:35Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
15:40 - 16:25Rytmika
M. Migas
s. 1
15:30 - 16:15Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 6-letni Klasa III B

GodzinyWtorekCzwartek
18:00 - 18:45Kształcenie słuchu
M. Migas
s. 1
18:50 - 19:35Kształcenie słuchu
M. Migas
s. 1
Rytmika
M. Migas
s. 1

Cykl 6-letni Klasa IV A

Godziny Środa Piątek
15:30 - 16:15Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
16:25 - 17:10Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
17:25 - 18:10Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 6-letni Klasa IV B

Godziny Wtorek Czwartek
15:45 - 16:30Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
16:35 - 17:20Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
16:25 - 17:10Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 6-letni Klasa V

GodzinyŚrodaPiątek
17:20 - 18:05Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
18:15 - 19:00Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
19:10 - 19:55Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 6-letni Klasa VI A

GodzinyŚrodaPiątek
17:20 - 18:05Audycje muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
18:15 - 19:00Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
19:10 - 19:55Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16

Cykl 6-letni Klasa VI B

GodzinyWtorekCzwartek
17:20 - 18:05Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
18:10 - 18:55Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
19:10 - 19:55Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 4-letni Klasa I

GodzinyWtorekCzwartek
15:30 - 16:15Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
17:30 - 18:15Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 4-letni Klasa II

Godziny Środa Piątek
15:40 - 16:25Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
16:30 - 17:15Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
16:25 - 17:10Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 4-letni Klasa III

GodzinyŚrodaPiątek
16:25 - 17:10Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
17:20 - 18:05Kształcenie słuchu
K. Kania
s. 16
18:20 - 19:05Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Cykl 4-letni Klasa IV

GodzinyWtorekPiątek
18:15 - 19:00Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
19:05 - 19:50Kształcenie słuchu
B. Wilkońska - Firlet
s. 2
Audycje Muzyczne
B. Wilkońska - Firlet
s. 2

Zajęcia międzyklasowe

GodzinyPoniedziałekGodzinyCzwartek
18:00 - 18:45Zespół instrumentów dętych
P. Dyjak
sala perkusyjna
17:30 - 18:15Chór
M. Gruszowska
sala gimnastyczna
18:50 - 19:35Zespół instrumentów dętych
P. Dyjak
sala perkusyjna
18:20 - 19:05Chór
M. Gruszowska
sala gimnastyczna
18:00 - 18:45Zespół instrumentów smyczkowych
J. Dyjak
s. 16
18:50 - 19:35Zespół instrumentów smyczkowych
J. Dyjak
s. 16

Zajęcia międzyklasowe dotyczą uczniów klas IV - VI cyklu sześcioletniego oraz II - IV cyklu czteroletniego według przydziałów do odpowiednich zespołów.


Małgorzata Migas

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartek
14:00 - 14:45
Kształcenie słuchu
IA/6
14:50 - 15:35
Rytmika
IA/6
15:40 - 16:25
Rytmika
IIIA/6
15:20 - 16:05
Kształcenie słuchu
IB/6
16:10 - 16:55
Kształcenie słuchu
IB/6
16:35 - 17:20
Kształcenie słuchu
IC/6
16:15 - 17:00
Kształcenie słuchu
IIB/6
17:00 - 17:45
Kształcenie słuchu
IA/6
17:00 - 17:45
Rytmika
IB/6
17:25 - 18:10
Rytmika
IC/6
17:05 - 17:50
Rytmika
IIB/6
17:55 - 18:40
Kształcenie słuchu
IC/6
17:55 - 18:40
Kształcenie słuchu
IIB/6
18:20 - 19:05
Kształcenie słuchu
IIA/6
18:00 - 18:45
Kształcenie słuchu
IIIB/6
18:50 - 19:35
Kształcenie słuchu
IIA/6
18:50 - 19:35
Kształcenie słuchu
IIIB/6
19:10 - 19:55
Rytmika
IIA/6
18:50 - 19:35
Rytmika
IIIB/6

Barbara Wilkońska - Firlet

WtorekŚrodaCzwartekPiątek
14:50 - 15:35
Kształcenie słuchu
IIIA/6
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
I/4
15:40 - 16:25
Kształcenie słuchu
IIA/4
15:45 - 16:30
Kształcenie słuchu
IVB/6
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
IIIA/6
16:25 - 17:10
Kształcenie słuchu
IVB/6
16:30 - 17:15
Audycje muzyczne
IIA/4
16:35 - 17:20
Audycje muzyczne
IVB/6
16:25 - 17:10
Kształcenie słuchu
II/4
17:20 - 18:05
Kształcenie słuchu
VIB/6
17:25 - 18:10
Audycje muzyczne
IVA/6
17:30 - 18:15
Kształcenie słuchu
I/4
17:20 - 18:05
Audycje muzyczne VIA/6
18:10 - 18:55
Audycje muzyczne
VIB/6
18:20 - 19:05
Audycje muzyczne
III/4
18:15 - 19:00
Kształcenie słuchu IV/4
19:05 - 19:50
Kształcenie słuchu
IV/4
19:10 - 19:55
Audycje muzyczne
V/6
19:10 - 19:55
Kształcenie słuchu
VIB/6
19:05 - 19:50
Audycje muzyczne
IV/4

Krzysztof Kania

ŚrodaPiątek
15:30 - 16:15
Kształcenie słuchu
IVA/6
16:25 - 17:10
Kształcenie słuchu
IVA/6
16:25 - 17:10
Kształcenie słuchu
III/4
17:20 - 18:05
Kształcenie słuchu
III/4
17:20 - 18:05
Kształcenie słuchu
V/6
18:15 - 19:00
Kształcenie słuchu
V/6
18:15 - 19:00
Kształcenie słuchu
VIA/6
19:10 - 19:55
Kształcenie słuchu
VIA/6