Kalendarz Pracy Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzesku w roku szkolnym 2022/2023

Uwaga. Opublikowane terminy mogą ulec zmianie.

  • Wrzesień
    • 01.09.2022 – Rozpoczęcie roku szkolnego
  • Październik
    • 13.10.2022 – Ślubowanie klas pierwszych, sala gimnastyczna, godz. 17:30
    • Lekcja otwarta dla nauczycieli klasy skrzypiec – p. Marek Żuk
    • Warsztaty gitarowe
    • Warsztaty akordeonowe
  • Listopad
    • 10.11.2022 – Koncert z okazji Święta Niepodległości, sala gimnastyczna, godz. 18:00
    • 16.11.2022 – Szkolny Konkurs Miniatur
    • Warsztaty wiolonczelowe prof. Zdzisław Łapiński
    • Warsztaty klarnetowe
    • Warsztaty fletowe
    • Warsztaty perkusyjne
    • Warsztaty obojowe
    • 28.11.2022 – Audycja klasy skrzypiec p. Marka Żuka i klasy wiolonczeli p. Ilony Latochy-Dylewskiej, sala nr 15
    • 29.11.2022 – Audycja klasy klarnetu p. Oleha Malovichko i klasy akordeonu p. Pawła Dyjaka, sala nr 15, godz. 16:30
    • 29.11.2022 – Audycja klas gitary p. Macieja Kity i p. Oleny Tyszkowskiej-Żurek, sala nr 15, godz. 18:00
    • 30.11.2022 – Audycja klasy skrzypiec p. Barbary Szpakiewicz i klasy wiolonczeli p. Oresta Brylińskiego, sala nr 15, godz. 17:30
  • Grudzień
    • 01.12.2022 – Audycja klasy altówki p. Joanny Dyjak i klasy fortepianu p. Agaty Kantor-Chrobak, sala nr 2, godz. 16:30
    • 01.12.2022 – Audycja klasy fletu p. Katarzyny Kurowskiej-Mleczko i klasy saksofonu p. Piotra Gruszeckiego, sala nr 2, godz. 18:00
    • 02.12.2022 – Audycja klas fortepianu p. Magdaleny Bukały i p. Weroniki Jahn – sala nr 1, godz. 16:30
    • 02.12.2022 – Audycja klasy fortepianu p. Ewy Ściborowskiej i klasy gitary p. Piotra Szyca, sala nr 1, godz. 18:00
    • 06.12.2022 – Koncert mikołajkowy uczniów klas pierwszych cyklu sześcioletniego, sala gimnastyczna, godz. 17:00
    • 06.12.2022 – Audycja klasy oboju pani Zofii Trystuły-Hovhannisyan i klasy fortepianu p. Michała Chrobaka, sala nr 1, godz. 18:00
    • 08.12.2022 – Audycja klasy trąbki p. Piotra Kleśnego i klasy fortepianu p. Joanny Majcher, sala nr 2, godz. 16:30
    • 08.12.2022 – Audycja klasy perkusji p. Wiktorii Chrobak-Mielec, sala perkusyjna, godz. 18:00
    • 13.12.2022 – Przesłuchania śródroczne klas fortepianu p. Agaty Kantor-Chrobak, p. Joanny Majcher i p. Michała Chrobaka, sala nr 1
    • 13.12.2022 – Przesłuchania śródroczne klasy akordeonu p. Pawła Dyjaka, sala nr 16
    • 15.12.2022 – Przesłuchania śródroczne klasy fletu p. Katarzyny Kurowskiej-Mleczko, klasy oboju p. Zofii Trystuły-Hovhannisyan i klasy saksofonu p. Piotra Gruszeckiego
    • 16.12.2022 – Przesłuchania śródroczne klas fortepianu p. Magdaleny Bukały, p. Weroniki Jahn i p. Ewy Ściborowskiej, sala nr 1
    • 16.12.2022 – Przesłuchania śródroczne klas gitary p. Piotra Szyca i p. Oleny Tyszkowskiej-Żurek, sala nr 15
    • 19.12.2022 – Przesłuchania śródroczne klasy skrzypiec p. Marka Żuka i klasy wiolonczeli p. Ilony Latochy-Dylewskiej, sala nr 16
    • 20.12.2022 – Przesłuchania śródroczne klas gitary p. Oleny Tyszkowskiej-Żurek, p. Macieja Kity i klasy altówki p. Joanny Dyjak – sala nr 16
    • 20.12.2022 – Przesłuchania śródroczne klasy perkusji p. Wiktorii Chrobak-Mielec, klasy klarnetu p. Oleha Malovichko i klasy trąbki p. Piotra Kleśnego
    • 21.12.2022 – Przesłuchania śródroczne klasy skrzypiec p. Barbary Szpakiewicz i klasy wiolonczeli p. Oresta Brylińskiego, sala nr 15
    • 22.12.2022 – Koncert wigilijny, sala gimnastyczna, godz. 17:30
    • 23-31.12.2022 Przerwa świąteczna
  • Styczeń
    • 10.01.2023 – Audycja klas fortepianu dodatkowego p. Agaty Kantor-Chrobak, p. Joanny Majcher i p. Michała Chrobaka
    • 13.01.2023 – Audycja klas fortepianu dodatkowego p. Magdaleny Bukały, p. Weroniki Jahn i p. Ewy Ściborowskiej
    • 18.01.2023 – Koncert półroczny, karnawałowy, RCKB
    • 19.01.2023 – Koncert z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka – klasy pierwsze cyklu sześcioletniego i czteroletniego
    • 25.01.2023 – Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna
    • 27.01.2023 – Test próbny CEA z kształcenia słuchu i audycji muzycznych – klasy III/4 i V/6
  • Luty
    • 30.01 – 12.02.2023 – Ferie zimowe
    • 17.02.2023 – Konkurs a’vista
  • Marzec
    • 08.03.2023 – Szkolny Turniej z kształcenia słuchu
    • 14.03.2023 – Pokazy rytmiczne
    • 15.03.2023 – Pokazy rytmiczne
  • Kwiecień
    • 06 – 11.04.2023 – Przerwa świąteczna
    • 18.04.2023 – Audycja klasy klarnetu p. Oleha Malovichko i akordeonu p. Pawła Dyjaka, sala nr 14, godz. 16:30
    • 20.04.2023 – Audycja klasy trąbki p. Piotra Kleśnego i klasy fortepianu p. Joanny Majcher, sala nr 2, godz. 16:30
    • 20.04.2023 – Audycja klasy perkusji p. Wiktorii Chrobak-Mielec, sala perkusyjna, godz. 18:00
    • 21.04.2023 – Audycja klas fortepianu p. Magdaleny Bukały i p. Weroniki Jahn, sala nr 1, godz. 16:30
    • 21.04.2023 – Audycja klasy fortepianu p. Ewy Ściborowskiej i klasy gitary p. Piotra Szyca, sala nr 1, godz. 18:00
    • 24.04.2023 – Audycja klasy skrzypiec p. Marka Żuka i klasy wiolonczeli p. Ilony Latochy-Dylewskiej, sala nr 15
    • 25.04.2023 – Audycja klasy oboju p. Zofii Trystuły-Hovhannisyan i klasy fortepianu p. Michała Chrobaka, sala nr 1, godz. 18:00
    • 25.04.2023 – Audycja klas gitary pani Oleny Tyszkowskiej-Żurek i p. Macieja Kity, sala nr 15, godz. 18:00
    • 26.04.2023 – Audycja klasy skrzypiec p. Barbary Szpakiewicz i klasy wiolonczeli p. Oresta Brylińskiego, sala nr 15, godz. 17:30
    • 27.04.2023 – Audycja klasy altówki p. Joanny Dyjak i klasy fortepianu p. Agaty Kantor-Chrobak, sala nr 2, godz. 16:30
    • 27.04.2023 – Audycja klasy fletu p. Katarzyny Kurowskiej-Mleczko i klasy saksofonu p. Piotra Gruszeckiego, sala nr 2, godz. 18:00
    • Koncerty umuzykalniające i promujące szkołę
  • Maj
    • 08-09.05.2023 – Dni otwarte
    • 11.05.2023 – Spotkanie przygotowawcze do rekrutacji
    • 15-18.05.2023 – Badania przydatności kandydatów (rekrutacja)
    • 19.05.2023 – Koncert wiosenny w RCKB
    • 23.05.2023 – Egzaminy promocyjne i końcowe klasy perkusji p. Wiktorii Chrobak-Mielec (sala perkusyjna) i klasy akordeonu p. Pawła Dyjaka (sala nr 16)
    • 25.05.2023 – Egzaminy promocyjne i końcowe klasy fletu p. Katarzyny Kurowskiej-Mleczko, klasy oboju p. Zofii Trystuły-Hovhannisyan i klasy trąbki p. Piotra Kleśnego, sala nr 15
    • 26.05.2023 – Koncert klas pierwszych cyklu sześcioletniego z okazji Dnia Matki 
    • 29.05.2023 – Egzaminy klas skrzypiec p. Barbary Szpakiewicz i p. Marka Żuka, sala nr 2
    • 30.05.2023 – Egzaminy klasy altówki p. Joanny Dyjak i gitary p. Macieja Kity
    • 30.05.2023 – Przesłuchania końcoworoczne klas fortepianu dodatkowego
    • 31.05.2023 – Egzaminy klas skrzypiec p. Barbary Szpakiewicz oraz klas wiolonczeli p. Ilony Latochy-Dylewskiej i p. Oresta Brylińskiego
  • Czerwiec
    • 01.06.2023 – Koncert „Nauczyciel dzieciom”, sala gimnastyczna, godz. 17:30, po koncercie Piknik
    • 02.06.2023 – Koncerty klasy pierwszej cyklu czteroletniego, sala nr 1
    • 02.06.2023 – Egzaminy klas gitary p. Oleny Tyszkowskiej-Żurek i p. Piotra Szyca
    • 06.06.2023 – Egzaminy promocyjne i końcowe klas fortepianu głównego p. Agaty Kantor-Chrobak, p. Joanny Majcher i p. Michała Chrobaka sala nr 1
    • 06.06.2023 – Egzaminy promocyjne i końcowe klasy klarnetu p. Oleha Malovichko i klasy saksofonu p. Piotra Gruszeckiego, sala nr 2
    • 07.06.2023 – Egzaminy promocyjne i końcowe klas fortepianu głównego p. Magdaleny Bukały, p. Weroniki Jahn i p. Ewy Ściborowskiej
    • 14.06.2023 – Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna
    • 15.06.2023 – Koncert końcoworoczny, RCKB, godz. 17:30
    • 23.06.2023 – Koncert absolwentów i zakończenie roku szkolnego