Cykl 6-letni Klasa I A

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Buczak HubertfortepianAgata Kantor-Chrobak
Budnik MilenagitaraPiotr Szyc
Chlupka AnielafortepianMagdalena Bukała
Cierpiał MarcelfortepianMichał Chrobak
Dziewięcki JanfortepianMichał Chrobak
Guca LenafortepianJoanna Krupa
Okaz RafałgitaraOlena Tyszkowska-Żurek
Osuch JuliagitaraPiotr Szyc
Suda AlicjafortepianAgata Kantor-Chrobak
Świerk LenagitaraOlena Tyszkowska-Żurek

Cykl 6-letni Klasa I B

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Dzido LilianaaltówkaJoanna Dyjak
Hojnor WiktorakordeonPaweł Dyjak
Kukułka MilenaklarnetOleh Malovichko
Kura KajaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Kurtyka LudmiłaklarnetOleh Malovichko
Limanówka AlanklarnetOleh Malovichko
Mida KarolinaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Mizera ZofiaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Nowicki ArturobójZofia Trystuła-Hovhannisyan
Pagacz MartynaaltówkaJoanna Dyjak

Cykl 6-letni Klasa I C

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Partyka MagdalenagitaraOlena Tyszkowska-Żurek
Pawlik WeronikawiolonczelaOrest Bryliński
Sambor MajaskrzypceMarek Żuk
Toboła AleksandraskrzypceMarek Żuk
Tyka LilianafortepianEwa Ściborowska
Węgrzyn MajaskrzypceMarek Żuk
Ząbkowski JuliantrąbkaPiotr Kleśny
Ząbkowski TadeuszperkusjaWiktoria Chrobak-Mielec
Ziomek AleksandraklarnetOleh Malovichko
Żak JoannagitaraPiotr Szyc
Żurawska ZofiawiolonczelaIlona Latocha-Dylewska

Cykl 6-letni Klasa II A

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Bartusiak MilenaaltówkaJoanna Dyjak
Foryś LenawiolonczelaOrest Bryliński
Horak AgnieszkagitaraPiotr Szyc
Kaczmarczyk ZuzannaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Kleśny ElenaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Kotyńska ZofiaklarnetOleh Malovichko
Krzyżak AnnafletKatarzyna Kurowska-Mleczko
Małek LenaskrzypceMarek Żuk
Milewska MagdalenaaltówkaJoanna Dyjak
Milewska MariaklarnetOleh Malovichko
Trybalska LenawiolonczelaIlona Latocha-Dylewska
Nowak MajaskrzypceMarek Żuk

Cykl 6-letni Klasa II B

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Bronkowski FranciszekakordeonPaweł Dyjak
Brzyk OlgierdtrąbkaPiotr Kleśny
Dziewięcka HelenaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Kołodziej AntoniakordeonPaweł Dyjak
Mrówka KarolinafortepianMagdalena Bukała
Petelczyc ZofiafortepianMagdalena Bukała
Peters-Musiał MikołajgitaraOlena Tyszkowska-Żurek
Przepiórka AleksandraskrzypceMarek Żuk
Ptasznik MilenaskrzypceMarek Żuk
Rzenno PatryksaksofonPiotr Gruszecki
Walosek AnnaskrzypceMarek Żuk
Więcek ZofiafortepianMagdalena Bukała

Cykl 6-letni Klasa III A

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Banaś KamilaskrzypceDorota Cieśla
Bąk MariafletKatarzyna Kurowska–Mleczko
Czernecki WiktorakordeonPaweł Dyjak
Gawin IgnacyobójZofia Trystuła-Hovhannisyan
Hebda KarolfortepianMagdalena Bukała
Kapcia ZuzannaaltówkaJoanna Dyjak
Mańka DawidfortepianNatalia Kuźmicka
Nieckula JangitaraPiotr Szyc
Smith NicolagitaraOlena Tyszkowska-Żurek
Zydroń HannawiolonczelaOrest Bryliński
Wojdak IgnacyfortepianNatalia Kuźmicka

Cykl 6-letni Klasa III B

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Głaszczka IgorperkusjaWiktoria Chrobak-Mielec
Guca JuliafortepianJoanna Krupa
Hojnowska HannafortepianEwa Ściborowska
Kołodziej FilipfortepianMagdalena Bukała
Kowalczyk InesfortepianJoanna Krupa
Maciasz MaciejakordeonPaweł Dyjak
Mirek MagdalenaaltówkaJoanna Dyjak
Pierz ZuzannaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Plichta AnnafortepianEwa Ściborowska
Prus MateuszakordeonPaweł Dyjak
Wiatr GabrielafletKatarzyna Kurowska–Mleczko
Wojnowska MagdalenafortepianJoanna Krupa
Zawistowicz NinafortepianNatalia Kuźmicka
Zych LenafortepianNatalia Kuźmicka

Cykl 6-letni Klasa IV A

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Buzdygan JuliaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Dudek KorneliaskrzypceDorota Cieśla
Kaczor MagdalenaskrzypceDorota Cieśla
Kolbusz AnnaskrzypceMarek Żuk
Korbaś WiktoriawiolonczelaOrest Bryliński
Siek MariaaltówkaJoanna Dyjak
Stelmach AleksandraobójZofia Trystuła-Hovhannisyan
Wis IgorgitaraPiotr Szyc
Wis ZuzannafletKatarzyna Kurowska-Mleczko

Cykl 6-letni Klasa IV B

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Cieśla AleksandragitaraMaciej Kita
Dobranowski KacperakordeonPaweł Dyjak
Gawin KlarawiolonczelaOrest Bryliński
Grzesik GabrielafletKatarzyna Kurowska-Mleczko
Martyka MikołajtrąbkaPiotr Kleśny
Mrówka JakubgitaraOlena Tyszkowska-Żurek
Pawłusiewicz JangitaraMaciej Kita
Pleszyński TymonakordeonPaweł Dyjak
Plichta KlarafortepianMichał Chrobak
Wolsza NikodemperkusjaWiktoria Chrobak-Mielec
Zelek MalwinafletKatarzyna Kurowska-Mleczko

Cykl 6-letni Klasa V

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Grabka OliwiatrąbkaPiotr Kleśny
Gibała LilianaskrzypceMarek Żuk
Kotyński JanakordeonPaweł Dyjak
Nizioł ZuzannaklarnetOleh Malovichko
Prus SzymontrąbkaPiotr Kleśny
Stan JuliaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Wielgosz JakubperkusjaWiktoria Chrobak-Mielec

Cykl 6-letni Klasa VI A

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Ćwik IzabelagitaraMaciej Kita
Drej SandragitaraMaciej Kita
Grabowska MajagitaraMaciej Kita
Klimek KarolfortepianMichał Chrobak
Majcherczyk AmeliafortepianMichał Chrobak
Matras HannafortepianMichał Chrobak

Cykl 6-letni Klasa VI B

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Palej JuliafortepianMagdalena Bukała
Płachta OliwiaskrzypceDorota Cieśla
Sieniatecka EmiliaskrzypceMarek Żuk
Siek ZofiaperkusjaWiktoria Chrobak-Mielec
Szczupak SzymonakordeonPaweł Dyjak
Węgrzyn SoniaskrzypceMarek Żuk

Cykl 4-letni Klasa I

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Bronkowska OlgaobójZofia Trystuła-Hovhannisyan
Chrapusta MagdalenaklarnetOleh Malovichko
Kuś MateuszakordeonPaweł Dyjak
Łabno JakubperkusjaWiktoria Chrobak–Mielec
Łabno LenafletKatarzyna Kurowska-Mleczko
Migdał MiłoszgitaraPiotr Szyc
Przepiórka MaksymiliangitaraMaciej Kita
Rajczak AdriansaksofonPiotr Gruszecki
Sacha KingasaksofonPiotr Gruszecki
Syty KlarafortepianEwa Ściborowska
Świerczek AgatafortepianAgata Kantor-Chrobak
Świerk LaurafortepianNatalia Kuźmicka
Tomczyk MagdalenaakordeonPaweł Dyjak
Tyka JędrzejtrąbkaPiotr Kleśny

Cykl 4-letni Klasa II

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Gicala BartoszsaksofonPiotr Gruszecki
Kocoł ZuzannasaksofonPiotr Gruszecki
Korda FilipgitaraOlena Tyszkowska-Żurek
Kuza KatarzynafortepianEwa Ściborowska
Morawik DariaobójZofia Trystuła-Hovhannisyan
Mrówka AmeliaklarnetOleh Malovichko
Nadolnik JuliagitaraPiotr Szyc
Pacura ZofiagitaraPiotr Szyc
Romańska KarolinagitaraMaciej Kita

Cykl 4-letni Klasa III

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Florczak AmeliafletKatarzyna Kurowska-Mleczko
Garbień MichałsaksofonPiotr Gruszecki
Kądziołka OliwiaobójZofia Trystuła-Hovhannisyan
Kołodziej MagdalenatrąbkaPiotr Kleśny
Łoboda OliwiaklarnetOleh Malovichko
Pałka ArkadiusztrąbkaPiotr Kleśny
Paździoch AntoninafortepianMichał Chrobak
Podstawska NikolaperkusjaWiktoria Chrobak-Mielec
Rudnik JuliawiolonczelaIlona Latocha-Dylewska
Smith JesicaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Sumara LilianaskrzypceBarbara Szpakiewicz

Cykl 4-letni Klasa IV

Nazwisko i imięInstrumentNauczyciel instrumentu głównego
Fitrzyk EmiliaskrzypceBarbara Szpakiewicz
Franczyk KatarzynawiolonczelaOrest Bryliński
Gurgul NikolaobójZofia Trystuła-Hovhannisyan
Hajdo LenaaltówkaJoanna Dyjak
Halik MilenaobójZofia Trystuła-Hovhannisyan
Klęk OskargitaraPiotr Szyc
Musiał BartłomiejsaksofonPiotr Gruszecki
Sady EmiliaskrzypceDorota Cieśla
Wesołowska EmiliafletKatarzyna Kurowska-Mleczko
Witkowski GabrielsaksofonPiotr Gruszecki

Zespół instrumentów dętych - p. Paweł Dyjak

Imię i nazwiskoInstrumentKlasa
Kacper DobranowskiakordeonIV/6
Szymon SzczupakakordeonVI/6
Gabriela GrzesikfletIV/6
Emilia WesołowskafletIV/4
Malwina ZelekfletIV/6
Oskar KlękgitaraIV/4
Igor WisgitaraIV/6
Oliwia ŁobodaklarnetIII/4
Amelia MrówkaklarnetII/4
Zuzanna NiziołklarnetV/6
Milena HalikobójIV/4
Oliwia KądziołkaobójIII/4
Aleksandra StelmachobójIV/6
Jakub WielgoszperkusjaV/6
Nikodem WolszaperkusjaIV/6
Michał GarbieńsaksofonIII/4
Bartłomiej MusiałsaksofonIV/4
Gabriel WitkowskisaksofonIV/4
Magdalena KołodziejtrąbkaIII/4
Arkadiusz PałkatrąbkaIII/4
Szymon PrustrąbkaV/6

Zespół instrumentów smyczkowych - p. Joanna Dyjak

Imię i nazwiskoInstrumentKlasa
Lena HajdoaltówkaIV/4
Maria SiekaltówkaIV/6
Julia BuzdyganskrzypceIV/6
Kornelia DudekskrzypceIV/6
Emilia FitrzykskrzypceIV/4
Liliana GibałaskrzypceV/6
Magdalena KaczorskrzypceIV/6
Emilia SieniateckaskrzypceVI/6
Jessica SmithskrzypceIII/4
Julia StanskrzypceV/6
Lilianna SumaraskrzypceIII/4
Sonia WęgrzynskrzypceVI/6
Katarzyna FranczykwiolonczelaIV/4
Klara GawinwiolonczelaIV/6
Julia RudnikwiolonczelaIII/4

Chór - p. Monika Gruszowska

Imię i nazwisko
Magdalena Chrapusta
Aleksandra Cieśla
Izabela Ćwik
Sandra Drej
Amelia Florczak
Bartosz Gicala
Oliwia Grabka
Maja Grabowska
Nikola Gurgul
Zenon Habryło
Karol Klimek
Zuzanna Kocoł
Anna Kolbusz
Wiktoria Korbaś
Filip Korda
Jan Kotyński
Katarzyna Kuza
Amelia Majcherczyk
Mikołaj Martyka
Hanna Matras
Daria Morawik
Jakub Mrówka
Julia Nadolnik
Zofia Pacura
Julia Palej
Jan Pawłusiewicz
Antonina Paździoch
Tymon Pleszyński
Klara Plichta
Oliwia Płachta
Nikola Podstawska
Emilia Sady
Zofia Siek
Zuzanna Wis